Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Протидія митним правопорушенням на Тернопільщині


Протидія митним правопорушенням на Тернопільщині

 

Фахівці Тернопільської митниці Міндоходів здійснюють заходи щодо попередження та протидії митним правопорушенням шляхом висвітлення в пресі особливостей митного законодавства, проведення роз’яснювальної роботи із суб’єктами ЗЕД та декларантами щодо протидії митним правопорушенням. Зокрема, характерними предметами митних правопорушень для області є обладнання, транспортні засоби та сільськогосподарська продукція.

Також дієвим заходом є використання інформаційної бази даних системи управління ризиками. Вона запроваджена з метою забезпечення функціонування системи управління ризиками при митному оформленні товарів, що імпортуються на митну територію України.

Зокрема, працівники Тернопільської митниці Міндоходів спільно з працівниками Управління податкової міліції при Головному Управлінні Міндоходів в Тернопільській області, органами ДАІ УМВС України в Тернопільській області, правоохоронними органами, на підставі планів взаємодії, здійснюють заходи, спрямовані на виявлення митних правопорушень.

Окрім цього, пріоритетним напрямком в боротьбі з митними правопорушеннями є аналітично-пошукова робота, яка полягає у проведенні відповідних заходів щодо аналізу інформації митного оформлення товарів та транспортних засобів, на основі якої здійснюються запити до митних органів іноземних країн з метою виявлення фактів порушень митного законодавства. За результатами проведеної аналітичної роботи в серпні 2014 року працівниками оперативного відділу боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Тернопільської митниці Міндоходів направлено два запити до митних органів іноземних держав, зокрема, в Росію та Естонію щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Оскільки в зоні діяльності митниці відсутні пункти пропуску на сухопутних ділянках кордону та не працює міжнародний пункт пропуску «Тернопіль - аеропорт», пошукові заходи проводились у місцях доставки транспортних засобів, місцях оформлення експрес - кур’єрської кореспонденції, на автошляхах області та на станції «Тернопіль» Львівської залізниці. До проведення митних оглядів товарів розташованих на митних терміналах (місцях прибуття автотранспорту), які знаходяться під митним контролем, залучається службовий собака.
 

Анонси подій

Актуальна тема