Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Не забудьте подати звітність з єдиного внеску


Не забудьте подати звітність з єдиного внеску

 

Платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) зобов'язані формувати та подавати звіт щодо сум нарахованого ЄСВ протягом 20 календарних днів, наступних за звітним місяцем. Тому граничний термін подання такого звіту за серпень - 22 вересня 2014 року.

Щодо сплати єдиного внеску, нарахованого за серпень, то роботодавцям це слід зробити не пізніше 22 вересня 2014 року, оскільки 20 вересня – вихідний день. А згідно з вимогами чинного законодавства, якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, граничним терміном сплати цього внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Водночас при кожній виплаті заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок, разом з видачею зазначених сум роботодавці зобов'язані сплачувати нарахований на ці виплати ЄСВ у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі). Авансові суми єдиного внеску перераховуються одночасно з отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, грошового забезпечення), у тому числі в безготівковій чи натуральній формі.

Від початку року платниками Тернопільщини перераховано 1,58 млрд грн єдиного соціального внеску, що на 40,4 млн грн більше, ніж минулого року.
 

Анонси подій

Актуальна тема