Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Переходите на сплату єдиного податку – подайте розрахунок доходу


Переходите на сплату єдиного податку – подайте розрахунок доходу

 

Cуб’єкти господарювання, що планують перейти на спрощену систему оподаткування з ІV кварталу 2014 року, повинні разом з відповідною заявою до територіального органу Міндоходів подати розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування (тобто за 2013 рік). Дохід за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, визначається на момент подання заяви із врахуванням запланованої суми отримання доходу, за період, що залишився, до кінця року після подання заяви.

Подати такий розрахунок разом із заявою про перехід на спрощену систему оподаткування слід не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку нового кварталу. Тому граничний термін подання такої заяви для платників, які планують з ІV кварталу поточного року перейти на спрощену систему оподаткування, – 15 вересня 2014 року.

Порядок переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності регулюється розділом XIV Податкового кодексу України.
 

Анонси подій

Актуальна тема