Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Поспішіть сплатити збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності


Поспішіть сплатити збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

Останній день його сплати за жовтень – 15 вересня 2014 року.

Нагадаємо, що юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які провадять торговельну діяльність у пунктах продажу товарів, надають платні побутові послуги, здійснюють торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Платники збору за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового  патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями, сплачують його щомісяця не пізніше 15 числа, перед  звітним  місяцем.

За провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту сплата збору здійснюється не пізніше, як за один календарний день до початку провадження такої діяльності. Разом з цим термін сплати збору  за здійснення діяльності у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей) – щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу. Також платники збору можуть сплатити збір авансовим внеском до кінця календарного року.

Порядок та строки сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності визначено ст. 267 Податкового кодексу України.
 

Анонси подій

Актуальна тема