Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну2. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВА ПІДГОТОВКА ДО ВИКОНАННЯ ДІЙ ЩОДО ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ОСОБИ ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ДО РЕЄСТРУ

2.1. Заява щодо включення до Реєстру особи, яка проживає на території України, подається до органу ведення за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 17 квітня 2008 року № 19.

Заява щодо включення до Реєстру особи, яка проживає чи перебуває за межами України, подається до дипломатичного представництва чи консульської установи України за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2008 року № 59.

2.2. Працівник органу ведення (дипломатичного представництва чи консульської установи України - при зверненні особи, яка проживає або перебуває за межами України) під час приймання вказаної заяви здійснює перевірку зазначених у ній відомостей щодо їх повноти та відповідності даним документа, що посвідчує особу і громадянство.

Для виборця, який проживає на території України, документом, що посвідчує особу і громадянство, є паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України, а для виборця, який проживає чи перебуває за межами України, - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

2.3. Працівник органу ведення (дипломатичного представництва чи консульської установи України), який прийняв заяву, перевіряє, чи є особа, яка звернулася із заявою, виборцем (з'ясовується належність до громадянства України, досягнення вісімнадцятирічного віку).

2.4. Працівник органу ведення (дипломатичного представництва чи консульської установи України) робить на звороті заяви відповідний запис про додані до неї документи або належно засвідчені їх копії, а також, у разі необхідності, проставляє інші відмітки, зазначає дату прийняття заяви та ставить свій підпис.

2.5. Керівник відповідного дипломатичного представництва чи консульської установи України невідкладно передає заяву щодо включення особи до Реєстру до органу ведення в Міністерстві закордонних справ України.

2.6. Заява щодо включення до Реєстру в день її надходження до органу ведення обліковується програмними засобами підсистеми АІТС Реєстру взаємодії з виборцями, а також у Журналі реєстрації звернень виборців (осіб), який ведеться за встановленою формою (додаток 6).

2.7. Якщо із заявою щодо включення до Реєстру звернулася особа, яка є виборцем, працівник органу ведення, який прийняв заяву, перевіряє у порядку здійснення візуального та автоматизованого контролю повноти і коректності персональних даних Реєстру, чи включений цей виборець до Реєстру.

Така перевірка здійснюється по всьому масиву бази даних Реєстру.

2.8. У разі, якщо виборець не включений до Реєстру, орган ведення перевіряє зазначені у заяві відомості, які необхідно внести до Реєстру.

У ході перевірки зазначених у заяві виборця відомостей орган ведення звертається до відповідних органів, закладів, установ, організацій із запитом щодо перевірки чи уточнення необхідних даних про виборця.

2.9. За результатами розгляду заяви особи щодо включення до Реєстру та на підставі поданих документів і матеріалів перевірки керівник органу ведення невідкладно приймає одне з двох рішень:

1) про видання наказу щодо внесення запису до бази даних Реєстру;

2) про відмову в задоволенні заяви (на підставах і у спосіб, визначених частинами восьмою - десятою статті 19 Закону).

2.10. Про перевірку відомостей, зазначених у заяві особи, відповідними органами, закладами, установами, організаціями, а також про включення виборця до Реєстру або відмову в задоволенні заяви працівник органу ведення, який прийняв заяву, робить на її звороті відповідні відмітки.
 

Анонси подій

Актуальна тема