Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Платники Тернопілля поповнили бюджет країни на 1,6 мільярди гривень


Платники Тернопілля поповнили бюджет країни на 1,6 мільярди гривень

 

Протягом січня-серпня цього року платники податків області сплатили до зведеного бюджету майже 1,6 млрд грн. За словами в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євгена Воробця, це на 104 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року, і на 160,3 млн грн більше від очікуваного.

Зокрема, платники спрямували до державного бюджету понад 382,5 млн грн податку на прибуток, 384,7 млн грн податку на додану вартість, 19,8 млн грн акцизного податку та 62 млн грн інших платежів. До місцевих бюджетів за 8 місяців цього року надійшло майже 737 млн гривень.

Наше підприємство є платником ПДВ. Повертаючи продавцю товар, з моменту придбання якого минуло більше 1095 днів, ми провели коригування податкового кредиту. Чи правильно зробили?

 

Коригувати податковий кредит не потрібно, але при поверненні товарів, з дати придбання яких минуло більше 1095 днів, необхідно визнати їх постачання та нарахувати податкові зобов’язання. Таке постачання відображається у податковій декларації з ПДВ за звітний (податковий) період, в якому відбулось повернення товарів продавцю.
 

Анонси подій

Актуальна тема