Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс мікропроектів “Сильна громада”


Конкурс  мікропроектів  “Сильна громада”

 

 

Обласна державна адміністрація інформує про те, що  з метою підтримки ініціатив у сфері розвитку та самоорганізації громади у творенні якісних змін у містах та селах Галичини, Українська Галицька Асамблея (далі Асамблея) у рамках Програми “Сильна Громада” (далі- Програма) проводить Конкурс мікро проектів(далі-конкурс) для громадських і благодійних організацій, органів самоорганізації населення та їх коаліцій, мереж, неформальних об’єднань та ініціативних груп мешканців Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

 

Асамблеєю надається фінансування на підтримку суспільно значущих ініціатив, які стосуються наступних питань місцевого розвитку:

-         екологія, енергозбереження;

-         благоустрій територій;

-         молодіжні ініціативи;

-         розвиток місцевого туризму.

-          

Заявки на Конкурс приймаються до 21 вересня 2014 року в одному примірнику в паперовому та електронному вигляді на адресу організаторів (форма заявки додається) У випадку неможливості надсилання заявки в електронному вигляді, її слід подавати лише у паперовому.

 

Максимальна сума мікро гранту не перевищує 10 тис.грн., а термін реалізації проекту повинен становити до 3 місяців. Асамблея не надає гранти політичним партіям і приватним(фізичним) особам. Власний внесок громади у матеріальному або нематеріальному вимірі має становити не менше 20% від загального бюджету проекту.

 

За додатковою  інформацією щодо даного Конкурсу можна звертатися до координатора програми Івана Сприня за телефоном 097 900 84 65 або                    по e-mail: projects@uha.org.ua.

 

 

Адреса організатора Програми для надсилання заявок у паперовому вигляді: Українська Галицька асамблея,  вул. Технічна,6/1, м.Львів,79000.

 Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема