Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування”


Щодо оголошення конкурсу Кращі практики місцевого самоврядування

 

    З метою поширення кращих практик  і корисних ініціатив органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій 31 липня 2014 року в Україні   стартував Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування”, який проводиться  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  спільно з Радою Європи у рамках ПрограмиПосилення інституційної спроможності  органів місцевого самоврядування в Укарїні.

    У  2014 році  відбір кращих практик та ініціатив проводитиметься за трьома напрямками:

    1)Енергозбереження та енергоефективність”;

    2) “Влада та бізнес: сприяння, партнерство”;

    3)Влада та громада: інформування, діалог, участь

    Для участі у   даному Конкурсі необхідно заповнити конкурсну заявку (форма заявки та тематика Конкурсу – у додатках в електронному вигляді) і надіслати до 22 вересня 2014 року на e-mailBest. Practice.Ukraine@coe.int.

    Конкурсні заявки повинні бути підписані посадовою особою, уповноваженою представляти орган місцевого  самоврядування, та завірені  його печаткою.Орган місцевого самоврядування може подати декілька заявок  на Конкурс, але не більше однієї за кожною із тем. До участі у Конкурсі 2014 року допускаються практики, реалізовані у період із 2012 по 2014 роки.

      За детальнішою інформацією з питань організації та проведення Конкурсу звертатися за телефонами у Києві: 044 303 -99-16 і  044 590-47-76.

     Органи місцевого  самоврядування – переможці  Конкурсу матимуть змогу презентувати свої практики та будуть нагороджені відзнаками Мін регіону Програми Ради Європи “Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні”.   А представники громад, чиї проекти визнають найкращими, отримають можливість взяти участь у навчальній поїздці за кордон.

    За підсумками Конкурсу буде видано збіркуКращі практики місцевого самоврядування, до якої буде включено опис проектів і програм переможців. Також матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному  веб-сайті Мін регіону та на інформаційних веб-ресурсах партнерів Конкурсу.Дивіться також

 

Анонси подій

Актуальна тема