Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо проведення Грантового конкурсу проектів від Фонду “Монсанто”


Щодо проведення Грантового конкурсу проектів від ФондуМонсанто

 

     Бережанська районна  державна адміністрація інформує про те, що Міжнародний Фонд “Монсанто” (далі – Фонд) проводить черговий цикл прийому пропозицій проектів від недержавних організацій для надання грантів, які спрямовані на поліпшення життя людей у сільських громадах.          В Україні пропозиції  приймаються за такими напрямками :

 

а) освітні  проекти, спрямовані на покращення освіти у сільських громадах       (у тому числі, за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм);

 

б) забезпечення  критичних потреб громад (у тому числі, допомога у вирішенні проблем санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб).

 

        Заявки на отримання грантів приймаються у період з 1 липня                        до 31 серпня 2014 року лише за запрошенням, яке можна отримати через             он-лайн форму  за посилання:  http: www.monsantofund.org/about/contact, надіславши опис організації та короткий опис проекту англійською мовою.  У разі зацікавлення у підтримці проекту, представник Фонду надасть код запрошення. Грантові заявки та усі необхідні супровідні документи  повинні бути перекладені на англійську мову та подані он-лайн (форма заявки та інструкція до її заповнення знаходиться за посиланням: http://www.monsantofund.org/grants/international у рубриці  “Preview Application”).

 
 

Анонси подій

Актуальна тема