Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Громадськість Тернополя взяла участь у обговоренні концепції створення Служби фінансових розслідувань України


Громадськість Тернополя взяла участь у обговоренні концепції створення Служби фінансових розслідувань України

 

Нещодавно у Львові відбувся перший із серії кущових семінарів, присвячених обговоренню концепції створення Служби фінансових розслідувань України, відповідних законодавчих змін та механізмів їх застосування. Захід, основою якого став діалог представників Державної фіскальної служби, громадськості та бізнесу, пройшов за ініціативи Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, який днями представив Урядовий пакет –комплексний план змін у податковій системі.

Участь у семінарі взяли підприємці та громадські діячі Західного регіону, у тому числі й Тернопільщини. Усі мали нагоду висловити зауваження і пропозиції щодо становлення та майбутньої діяльності СФР і поспілкуватися з першим заступником голови Державної фіскальної служби України Володимиром Хоменком, який головував на заході.

«У рамках створення СФР вже проведено 14 обговорень з представниками бізнесу, громадськості, українськими й міжнародними експертами. Отримано більше 120 пропозицій і зауважень, більшість з яких враховані у кінцевому законопроекті. Основні зауваження стосувалися функції аудиту, кадрового забезпечення і громадського контролю СФР», – повідомив Володимир Хоменко.

Тернопільська делегація взяла активну участь у обговоренні концепції створення Служби фінансових розслідувань України та внесла чимало пропозицій щодо функціонування майбутнього відомства.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Першому заступнику голови ДФС України розробити концепцію нового відомства. Голова Уряду наголосив, що Служба має з'явитися у вересні цього року – після всеукраїнських громадських обговорень. Проект відповідного Закону пройшов експертизу Міністерства юстиції і невдовзі має бути проголосований у Верховній Раді.

З проектом Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю» та відповідними поправками до супутніх законів можна ознайомитись на сайті Державної фіскальної служби України www.minrd.gov.ua.
 

Анонси подій

Актуальна тема