Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відкритість – запорука успіху в боротьбі з корупцією


Відкритість – запорука успіху в боротьбі з корупцією

З метою протидії корупції в Головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, підрозділом внутрішньої безпеки відомства здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків.

Крім цього, забезпечено взаємодію з іншими правоохоронними органами, на які покладені завдання боротьби з корупцією, та здійснюється моніторинг фінансово-майнового стану співробітників та членів їх сімей.

Зокрема, протягом січня-липня цього року підрозділом внутрішньої безпеки проводились службові перевірки щодо виконання працівниками ГУ Міндоходів області вимог чинного законодавства, насамперед на тих напрямах роботи, де найбільш поширені корупційні прояви. За результатами таких перевірок шість працівників ГУ Міндоходів області звільнено.

«Необхідно створити такі умови для бізнесу, аби його робота з податковими та митними органами була простою, зрозумілою та прозорою. Адже відкритість – це запорука успіху в боротьбі з корупцією», – заявив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець.

 Нагадуємо, що у разі протиправних дій працівників Міндоходів, платники можуть звертатися на цілодобовий сервіс Міндоходів України «Пульс» за номером 044-284-00-07.
 

Анонси подій

Актуальна тема