Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Майже 6 млн грн добровільно відшкодували державі порушники податкового законодавства


Майже 6 млн грн добровільно відшкодували державі порушники податкового законодавства

 

Впродовж січня-липня 2014 року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Тернопільській області проведено досудове розслідування в 93 кримінальних провадженнях у сфері податкового законодавства.

За словами заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Тернопільській області Ігоря Сторожука, у 39 кримінальних правопорушеннях досудове розслідування уже завершено. До суду з обвинувальним актом, в тому числі для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із повним відшкодуванням завданих збитків, направлені провадження по 13 кримінальних правопорушеннях.

«Проведення роз’яснювальної роботи щодо можливості звільнення від кримінальної відповідальності після добровільного відшкодування завданих державі збитків сприяло тому, що з початку року, порівняно з 2013 роком у 2,5 рази збільшилась кількість кримінальних проваджень, які направлялись до суду для вирішення питання про звільнення від кримінальної відповідальності», – розповів Ігор Сторожук.

Так, наданою законом можливістю бути звільненим від кримінальної відповідальності за умови повного відшкодування завданих збитків скористались службові особи 5 суб’єктів підприємництва, які в ході досудового розслідування сплатили до бюджету приховані податки в сумі 5,9 млн грн.

До речі, незабаром в Україні буде створено службу фінансових розслідувань, яка об’єднає всі компетентні органи протидії економічним злочинам в одне потужне відомство.

Мета створення СФР – запровадження європейської моделі фінансового контролю внутрішнього аудиту розпорядників бюджетних коштів після відкриття кримінального провадження.

Пропозиції та зауваження до ініціативи щодо створення СФР і тексту законопроектів, які розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби (http://minrd.gov.ua), можна надсилати на електронну адресу: v.khomenko14@gmail.com.
 

Анонси подій

Актуальна тема