Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Уточнення для відновлення бюджетного відшкодування


Уточнення для відновлення бюджетного відшкодування

 

Згідно із п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності – 1095 днів) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Пунктом 3 р. IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість визначено, що у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку чи декларації, до якої включені уточнені показники, повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників. Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість може виступати як окремим документом, так і додатком до податкової декларації з податку на додану вартість.

Таким чином, платник ПДВ, який самостійно виявив заниження бюджетного відшкодування внаслідок недекларування ним оплаченої частини від’ємного значення, може подати уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ і відповідні додатки до податкової декларації за період, в якому виникло право на бюджетне відшкодування (фактично була здійснена оплата), з виправленими показниками.

Нагадаємо, що Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 № 678.
 

Анонси подій

Актуальна тема