Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Розгляд запитів на публічну інформацію до органів Міндоходів на особливому контролі


Розгляд запитів на публічну інформацію до органів Міндоходів на особливому контролі

До територіальних органів Головного управління Міндоходів у Тернопільській області впродовж 6 місяців цього року надійшло 44 запити з проханням надати публічну інформацію, з них від фізичних осіб – 25, юридичних осіб – 16, представників засобів масової інформації – 2. За формою подання 28 запитів надійшло поштою, 12 – електронною поштою, а особисто від запитувача – 4 запити. 

Найактивніше запити на отримання публічної інформації надсилають до Тернопільської ОДПІ, ГУ Міндоходів в області та Кременецької ОДПІ. Найцікавішою для запитувачів є інформація про надходження податків та зборів до бюджету, кількості зареєстрованих платників тощо.

Як зазначив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець, за результатами розгляду фахівцями органів доходів і зборів області 36 запитів задоволено – на них надано вичерпні відповіді, по семи запитах надано відмови у наданні інформації (у зв‘язку з її відсутністю), ще один запит надіслано належному розпоряднику інформації.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління Міндоходів у Тернопільській області, можна подавати:

·        на поштову адресу:

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області

вул.Білецька,1

м. Тернопіль

46003

·        на електронну адресу: public@tr.minrd.gov.ua;

·        факсом: (0352) 43-46-02;

·        за телефоном: (0352) 43-46-33.

Запит може бути поданий особисто до сектору обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Тернопільській області (каб.1204) у робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 год. та у п’ятницю – з 09.00 до 16.45 год. Обідня перерва – з 13.00 до 13.45 год.
 

Анонси подій

Актуальна тема