Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Більшість звернень від громадян до органів Міндоходів – про ухилення від сплати податків


Більшість звернень від громадян до органів Міндоходів – про ухилення від сплати податків

 

За п’ять місяців  цього року до органів доходів і зборів області надійшло 60 письмових звернень від 144 громадян. З них – 59 заяв та 1 пропозиція, у тому числі три колективних звернення від 87 громадян.

Більшість, а саме 22 звернення – це інформація про ухилення від сплати податків, 7 звернень стосуються питань, пов’язаних з реєстраційними номерами облікової картки платника податків та по 6 звернень надійшло щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб, щодо адміністрування єдиного соціального внеску та щодо проведення контрольно-перевірочної роботи.

До Головного управління Міндоходів в області та Тернопільської ОДПІ надійшло по 22 звернення, Кременецької ОДПІ – 9 звернень, Збаразької і Козівської ОДПІ – по 2 звернення та Бучацької, Гусятинської і Чортківської ОДПІ – по 1 зверненню.

За результатами розгляду фахівцями органів доходів і зборів області надано роз’яснення по 29 зверненнях, 19 – вирішено позитивно, по 1 зверненню надано відмову у його задоволенні, ще 1 звернення переслане за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян». Ще 10 звернень знаходяться на розгляді.
 

Анонси подій

Актуальна тема