Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Звільнено працівника – заповніть правильно звітність


Звільнено працівника – заповніть правильно звітність

 

У разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника, податковий розрахунок за формою №1 ДФ не подається та графа 7 «Дата звільнення з роботи» такого розрахунку не заповнюється.

Нагадаємо, що особи, які відповідно до вимог Податкового кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок за ф. №1-ДФ до органу Міндоходів за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для фізосіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.

У разі неодноразового прийняття фізособи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.

У графі 6 «Дата прийняття на роботу» відображається дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізичної особи на роботу. Наприклад, якщо дата прийняття 17 червня 2014 року, то у графі 6 потрібно вказати «17.06.2014».

У графі 7 «Дата звільнення з роботи» відображається аналогічно дата звільнення фізичної особи з роботи.

Слід зазначити, що про нараховані (виплачені) доходи у І кварталі 2014 року прозвітували 11 761 суб’єкт господарювання, з них 5733 – юридичні та 6028 – фізичні особи.
 

Анонси подій

Актуальна тема