Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСтворення комфортних умов ведення бізнесу сприяє його розвитку

 

Почути пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства, а також з питань єдиного соціального внеску, обговорити питання, які хвилюють платників, – такою була мета зустрічі керівництва ГУ Міндоходів області з бізнесом і громадськістю Підволочиського району, яка нещодавно відбулася в рамках проведення Дня району.

«На сьогоднішній день наша держава знаходиться  в такому стані, що сплата кожної копійки, кожної гривні до бюджету є своєрідною підтримкою і захистом для України. Надходження до бюджету на Підволочищині зросли, Скажімо, за три місяці цього року, в порівнянні з минулим, обсяги поставок зросли на 24% - це дуже добрий показник», – наголосив присутнім в.о. заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Сергій Господарик.

Голова Підволочиської районної громадської організації інвалідів Роман Осадчук виніс на розгляд питання пільг в оподаткуванні підприємств, де працюють інваліди. Також в ході активної дискусії міндоходівців і представників громадськості з уст останніх прозвучало ряд пропозицій з вдосконалення податкового законодавства. Громадськість активно підтримала пропозицію про те, щоб податки сплачувались за місцем діяльності, а не за податковою адресою суб’єкта господарювання. Запропоновано скоротити кількість податків і платежів, що адмініструються та знизити ставку ПДВ до 17%.
 

Анонси подій

Актуальна тема