Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСтабільне наповнення бюджету – основа розвитку держави та регіону

 

Днями у приміщенні актової зали Тернопільській митниці Міндоходів відбулася зустріч працівників митниці  з бізнес-спільнотою Тернопільщини. У зустрічі, метою якої було інформування представників бізнесу про результати діяльності митниці, роз’яснення основних змін законодавства, обговорення актуальних питань взаємодії підрозділів Тернопільської митниці Міндоходів та бізнесу, взяли участь найбільш активні суб’єкти господарської діяльності області.

Відкривав зустріч в.о. начальника Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Марцинюк, який звернувся до присутніх зі словами вдячності за порозуміння, яке вони проявляють у своїй роботі. Також він підбив підсумки результатів спільної роботи протягом декількох місяців 2014 року, окремо зупинився на створенні сприятливих умов для роботи суб’єктів підприємництва, зокрема на відкритості та прозорості у сплаті митних платежів, а також поділився поставленими цілями та спільними планами  на поточний рік.

 «Ми готові вислухати всі ваші пропозиції щодо удосконалення роботи Тернопільської митниці Міндоходів з метою забезпечення взаємовигідних відносин із учасниками ЗЕД, адже стабільне надходження платежів до державного бюджету було і є нашим головним завданням», – продовжив Володимир Марцинюк.

Значну увагу під час зустрічі також приділили особливостям процедури визначення митної вартості. Окрім цього, учасників заходу ознайомили із основними змінами в митному законодавстві, зокрема наголосили на прийнятому ЄС рішенні про одностороннє зниження мит на товари українського походження.

Майже всі присутні на зустрічі висловили свої побажання та рекомендації щодо пошуку можливостей для розвитку бізнес-середовища та активізації зовнішньої торгівлі на Тернопільщині, а також поділилися наявними проблемами.

На завершення зустрічі Володимир Марцинюк відзначив, що працівники Тернопільської митниці Міндоходів налаштовані на активну роботу з бізнесом, задля підтримки взаємного інтересу щодо забезпечення стабільності економічної ситуації.

«Той якісний діалог,  який сформувався у нас протягом багаторічної співпраці, ми маємо намір всіляко розвивати і підтримувати», – відзначив він.
 

Анонси подій

Актуальна тема