Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуОбговорили питання митного оформлення транспортних засобів

 

Питанням митного оформлення транспортних засобів,  а також іншим проблемним аспектам, що виникають при ввезенні автомобілів на митну територію України, була присвячена зустріч, що відбулася нещодавно у Тернопільській митниці Міндоходів. Участь у зустрічі взяли представники громадськості та зовнішньоекономічної діяльності.

Розпочинаючи зустріч, виконуючий обов‘язки начальника митниці Володимир Марцинюк нагадав про відміну утилізаційного збору та акцизного податку з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу.

«Аналізуючи операції з імпорту автомобілів, можна зазначити, що попередні зміни в законодавстві призвели до суттєвого зменшення кількості імпорту транспортних засобів і, відповідно, зниження надходжень до Держбюджету. Наприклад, у 2013 році близько 11,5 млн грн сплачено за оподаткування транспортних засобів, ввезених з метою вільного обігу. З початку 2014 року кількість ввезених на територію Тернопільщини транспортних засобів скоротилась у 2,3 рази», -  розповів присутнім Володимир Марцинюк.

Результатом зустрічі став конструктивний діалог, під час якого було роз’яснено та обговорено як технічні, так і практичні питання, що стосуються митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митному режимі імпорту.

Зокрема, були обговорені пропозиції присутніх про ініціювання змін до законодавства України, спрямованих на забезпечення прозорості та відкритості операцій імпорту автомобілів, в тому числі створення єдиної бази імпортованих на територію України транспортних засобів, уніфікація підходів до їх класифікації.

Завершуючи зустріч, очільник Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Марцинюк наголосив, що лише порозуміння у спілкуванні та прозорість у роботі стануть запорукою партнерських відносин та плідної співпраці між бізнес-спільнотою та державою.
 

Анонси подій

Актуальна тема