Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну           6 травня 2014 року провідним фахівцем із соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гапонюк О.М. проведено лекторій на тему «Дошлюбна підготовка молоді» для студентів гуртожитку Бережанського агротехнічного інституту. Фахівець вела мову про те, що підготовка молоді до шлюбу, майбутнього життя – невід’ємна складова частина загальної системи виховання підростаючого покоління. Нещодавно вважалося, що молода людина з досягненням певного віку вже цілком є готовою до створення сімї. Проте насправді досвід показує протилежне. Не можливо вступати у шлюб, не знаючи один одного, а саме характеру людини, її особливостей, поглядів на життя, цілей, стилю поведінки.

        Молодому поколінню потрібно усвідомлювати, що родинне життя може приносити не тільки щастя, задоволення, але й вимагати взамін багато чого, наприклад: готовності особистості прийняти від нової системи комплекс обов’язків, які ж одразу появляться у подружжя; вміння спілкуватися між собою; вести домашнє господарство і спільно планувати бюджет сім’ї; уміння вирішувати конфлікти конструктивним способом, а також разом знаходити вихід з проблемних ситуацій та ін.. Відсутність усіх перелічених аспектів може призвести до розпаду сімї, як би це гучно не звучало.

      Тому, працівник центру наголосила, що підготовка молоді до сімейного життя є комплексом взаємодій з батьками, вчителями, однолітками, засобами культури та масової інформації, які спільно повинні направити свої зусилля на розвиток почуттів, формування уявлень, поглядів, переконань підростаючого покоління стосовного правильного життєвого вибору.
 

Анонси подій

Актуальна тема