Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗробити все, щоб бізнесу було комфортно

 

Обговорити питання, які хвилюють платників, почути пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства, а також з питань єдиного соціального внеску, – такою була мета зустрічі керівництва ГУ Міндоходів області з бізнесом і громадськістю Бучацького та Монастириського районів, яка нещодавно відбулася в рамках проведення Дня району.

«Не зважаючи на усі позитивні напрацювання щодо удосконалення законодавства, наразі є ще чимало прогалин. Щоб заповнити ці прогалини, є один шлях – чесно і відверто оцінювати поточну ситуацію, вивчати думку платників та громадськості, а також розуміти їх нагальні потреби», – звернувся до присутніх в.о. заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Сергій Господарик.

«Бізнес Бучаччини завжди готовий до конструктивного діалогу, адже при чималій кількості змін до законодавства підприємцям важко зорієнтуватися у тонкощах обліку та звітності. Саме тому вони звертаються за роз’ясненнями актуальних питань до фахівців органів Міндоходів і отримують кваліфіковані відповіді», – підкреслив голова Бучацької районної державної адміністрації Василь Вонсяк.

В ході активної дискусії міндоходівців і представників громадськості з уст останніх прозвучало ряд конкретних пропозицій з вдосконалення податкового законодавства. Громадськість активно підтримала пропозицію про те, щоб податки сплачувались за місцем діяльності, а не за податковою адресою суб’єкта господарювання. Запропоновано знизити ставку ПДВ з одночасним запровадженням ставки податку з обороту, а також зменшити розмір штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання звітності до органів Міндоходів. Пропозиції щодо покращення адміністрування платежів будуть направлені до Міндоходів України.
 

Анонси подій

Актуальна тема