Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСтабільна робота митниці – запорука перспективного розвитку

 

У непростих політичних та економічних умовах Тернопільська митниця Міндоходів забезпечує стабільну роботу з наповнення бюджету.

«Тернопільська митниця Міндоходів сьогодні працює у звичному режимі, надає громадянам і бізнесу увесь спектр митних послуг. Адже наше першочергове завдання – якісне адміністрування митних платежів і надання сервісних послуг. Ми робимо все можливе, аби забезпечити стабільне надходження платежів до бюджету», - зазначив виконуючий обов’язки начальника Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Титор.

Зокрема, Тернопільською митницею Міндоходів протягом березня 2014 року до бюджету мобілізовано 30,8 млн гривень. Левову частку в структурі митних платежів складає податок на додану вартість – 22,2 млн грн, що становить 72,1% від загальної суми сплачених податків. Окрім цього учасниками зовнішньоекономічної діяльності сплачено 3,9 млн грн мита, 4,5 млн грн утилізаційного збору з увезених на митну територію України транспортних засобів та 112,2 тис. грн. плати за митне оформлення.
 

Анонси подій

Актуальна тема