Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуРобота зі зверненнями від громадян –один з пріоритетних напрямків роботи Міндоходів

 

Протягом січня-березня  цього року до органів доходів і зборів області надійшло 30 письмових звернень від 114 громадян, що удвічі менше, ніж за відповідний період 2013 року. З них – 29 заяв та 1 пропозиція, у тому числі три колективних звернення від 87 громадян.

Більшість, а саме 11 звернень – це інформація про ухилення від сплати податків, 5 звернень стосуються питань, пов’язаних з реєстраційними номерами облікової картки платника податків та по три звернення надійшло щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб, щодо адміністрування єдиного соціального внеску та щодо проведення контрольно-перевірочної роботи.

До Головного управління Міндоходів в області надійшло 13 звернень, до Тернопільської ОДПІ – 11 звернень, Кременецької ОДПІ – 5 звернень та Козівської ОДПІ – 1 звернення.

Із отриманих 30 письмових звернень у встановлений законом термін розглянуто 20 звернень, ще 10 звернень на виконанні, термін розгляду не настав.

За результатами розгляду фахівцями органів доходів і зборів області надано роз’яснення по 9 зверненнях, 10 – вирішено позитивно, по 1 зверненню надано відмову у його задоволенні.
 

Анонси подій

Актуальна тема