Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПочути один одного

 

Налагодження дієвого діалогу громадських організацій підприємців та органів доходів і зборів, легалізація найманої праці, забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів ці та інші питання обговорили голова Кременецького місцевого осередку Асоціації платників податків України Володимир Стефанський та голова громадської організації «Союз підприємців Кременеччини» Олег Лубяницький із в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євгеном Воробцем в рамках проведення Дня району.

«Наш осередок створено саме для того, щоб бути посередником між платниками податків та фіскальними органами. До нас надходять, скажімо, зауваження чи пропозиції підприємців щодо вдосконалення тих чи інших питань податкового законодавства. Тож ми одразу йдемо безпосередньо до керівництва Кременецької об’єднаної ДПІ і спільно вирішуємо спірні питання», – зазначив у розмові голова Кременецького місцевого осередку Асоціації платників податків України Володимир Стефанський.

Свого колегу підтримав голова громадської організації «Союз підприємців Кременеччини» Олег Луб’яницький, який зауважив, що зараз, як ніколи, важливу роль у створенні атмосфери довіри та партнерських відносин із платниками податків відіграє діалог.

На завершення зустрічі в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець подякував керівникам громадських організацій підприємців Кременеччини за активну діяльність і конструктивну критику. «Діалог з громадськістю під час зустрічей, консультацій, громадських обговорень та «круглих столів» ? це можливість професійно, ефективно, а головне – оперативно вирішувати ряд нагальних питань, що виникають у взаємовідносинах влади та бізнесу», – підсумував Євген Воробець.
 

Анонси подій

Актуальна тема