Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВитрати арбітражного керуючого

 

Арбітражні керуючі (розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори) як особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право на відрахування з суми доходу документально підтверджених витрат, необхідних для провадження їх незалежної професійної діяльності.

При визначенні сукупного чистого доходу арбітражних керуючих, їм слід враховувати витрати, які пов'язані з організацією такої діяльності, але які не пов'язані з виконанням арбітражним керуючим повноважень розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора у конкретній справі. У даному випадку мається на увазі, що витрати, які арбітражний керуючий несе, розпоряджаючись майном, наприклад, підприємства, що ліквідується, не включаються до витрат, які зменшують його загальний оподатковуваний дохід. Тобто витрати, що пов’язані з конкретною справою, – це витрати суб’єкта господарювання, який ліквідується.

До витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) можуть бути віднесені документально підтверджені витрати. Зокрема, витрати на технічне забезпечення діяльності робочого місця такої особи та його обслуговування (охоронна та пожежна сигналізація, вогнестійкий сейф, інформаційна вивіска, металеві двері або металеві ролети), витрати на підключення та користування мережею Інтернет, витрати на придбання канцелярського приладдя тощо.

Детальніше про це – в Узагальнюючій податковій консультації щодо переліку витрат фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженій наказом Міндоходів України від 30.12.2013 №877.
 

Анонси подій

Актуальна тема