Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Експортні операції з підакцизними товарами, сумарна фактурна вартість яких не перевищує 100 євро


Експортні операції з підакцизними товарами, сумарна фактурна вартість яких не перевищує 100 євро

 

Операції з вивезення (експорту) товарів не підлягають оподаткуванню акцизним податком. Даний порядок визначений підпунктом 213.2.1. п. 213.2 ст. 213 р.VI Податкового кодексу України.

Підакцизні товари, що пересилаються через митний кордон України в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, та митна вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 100 євро, декларуються органу доходів і зборів шляхом подання таких документів:

- митної декларації CN 23, використання якої обов’язкове під час пересилання посилок, міжнародних згрупованих поштових відправлень з позначкою «Консигнація» і відправлень «EMS» та можливе у разі пересилання відправлень з оголошеною цінністю;

- або митної декларації CN 22, використання якої обов’язкове під час пересилання дрібних пакетів, мішків «М» і відправлень «EMS» з вкладенням письмової кореспонденції та можливе у разі пересилання бандеролей;

- або письмової заяви за формою, встановленою порядком.

Цей порядок регламентований п.п. 6 та 7 постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 450 «Питання, пов’язані із застосуванням митних декларацій».

Таким чином, у разі вивезення (експорту) підакцизних товарів декларантами (крім громадян), сумарна фактурна вартість яких не перевищує 100 євро, акцизний податок не нараховується, а декларування здійснюється на підставі вищезазначених документів, що є підтвердженням експорту цих товарів.
 

Анонси подій

Актуальна тема