Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Платниками Тернопільщини нараховано до сплати 336,4 млн грн податку на прибуток


Платниками Тернопільщини нараховано до сплати 336,4 млн грн податку на прибуток

 

Відповідно до поданої звітності з податку на прибуток за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 році, платниками області нараховано до сплати 336,4 млн грн податку, що на 78,6 млн грн або на 30,5 відсотків більше, ніж у 2012 році. В цілому по Україні нарахування податку на прибуток зменшились на 15,4 відсотків.

Щомісячні авансові внески з податку на прибуток на 2014 рік задекларовані в сумі 26,2 млн грн, що на 8 млн грн або на 43,7 відсотків більше, ніж торік.

Які документи треба подати разом із заявою на «спрощенку»?

 

Cуб’єкти господарювання, що планують перейти на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу 2014 року, повинні разом з відповідною заявою до територіального органу Міндоходів подати розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування (тобто за 2013 рік). Дохід за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, визначається на момент подання заяви із врахуванням запланованої суми отримання доходу, за період, що залишився, до кінця року після подання заяви.

Подати такий розрахунок разом із заявою про перехід на спрощену систему оподаткування слід не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку нового кварталу. Тому граничний термін подання такої заяви для платників, які планують з ІІ кварталу поточного року – 14 березня 2014 року.

Порядок переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності регулюється розділом XIV Податкового кодексу України.
 

Анонси подій

Актуальна тема