Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСтроки транзитних перевезень

 

Переміщуючи товари та/або транспортні засоби комерційного призначення територією України в митному режимі «Транзит», слід пам’ятати  про встановлені строки таких перевезень.

При переміщенні автомобільним транспортом, строк транзитних перевезень становить 10 діб (у разі переміщення в зоні діяльності однієї митниці – 5 діб). Для залізничного транспорту даний термін продовжений до 28 діб.  Для авіаційного він становить 5 діб.

Окрім цього визначені строки транзитних перевезень для морського та річкового транспорту – 20 діб, для трубопровідного – 31 доба, для трубопровідного транспорту з перевантаженням на інші види транспорту – 90 діб.

До зазначених строків не включається:

1) час дії обставин непереборної сили (відповідно до ст.192 Митного кодексу України);

2) час зберігання товарів під митним контролем, але за умови інформування органу доходів і зборів, який контролює їх переміщення;

3) час, необхідний для здійснення інших операцій з товарами, у випадках, передбачених розділом V Митного кодексу України (за умови інформування органу доходів і зборів, який контролює переміщення цих товарів).

Водночас, положеннями ст. 192 встановлено, що якщо пiд час перевезення товарiв транспортний засiб внаслiдок аварiї або дiї обставин непереборної сили не змiг прибути до митного органу призначення, допускається вивантаження товарiв в iншому мiсцi. При цьому перевiзник зобов'язаний:

1) вжити всiх необхiдних заходiв для забезпечення збереження товарiв та недопущення будь-якого їх використання;

2) термiново повiдомити найближчий митний орган про обставини подiї, мiсцезнаходження товарiв i транспортного засобу.

Строки транзитних перевезень визначено ст. 95 розділу V Митного кодексу України.
 

Анонси подій

Актуальна тема