Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуТернополяни активно долучаються до декларування

 

З початку деклараційної кампанії вже 1042 громадянина області відзвітували про свої доходи. Сума отриманих такими громадянами доходів становить більше 30 млн грн.

До сплати ці громадяни самостійно нарахували 1,36 млн грн, що на півмільйона більше, ніж за відповідний період минулого року.

Із загальної кількості поданих декларацій 618 подано з метою реалізації права на податкову знижку. Про це повідомив начальник Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Вітрук.

 Нагадаємо, що відповідно до ст. 67 Конституції України сплата податків є громадянським обов’язком перед державою та суспільством. Тому у 2014 році декларацію про майновий стан і доходи обов’язково треба подати тим громадянам, які отримували протягом 2013 року доходи не від податкових агентів, іноземні доходи, доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами, від надання майна в оренду фізичним особам, доходи у вигляді виграшів у гральних закладах, спадщини чи подарунків, інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.

Відзвітувати про свій стан і доходи, отримані торік, слід до 1 травня 2014 року, а сплатити податок – до 1 серпня цього ж року.
 

Анонси подій

Актуальна тема