Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБільше 4 тисяч послуг отримали мешканці Тернопільщини у Центрах обслуговування

 

Протягом січня цього року Центри обслуговування платників, що діють на Тернопільщині, відвідали понад 90 тисяч мешканців області. Фахівці органів доходів і зборів надали їм більше чотирьох тисяч адміністративних послуг.

За словами начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Вітрука, найчастіше платники звертаються до ЦОПів для отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Такою послугою скористалися 2363 фізичні особи, а це 59 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значну кількість послуг було надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку –  309 та реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 256.

Відповідно до стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів, одним із напрямків діяльності Міністерства є підвищення ефективності адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування шляхом надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу та підвищення рівня надання цих послуг.
 

Анонси подій

Актуальна тема