Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Міндоходів нова форма акту про результати перевірки контрольованих операцій


У Міндоходів нова форма акту про результати перевірки контрольованих операцій

 

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 24.12.2013 р. №843 затверджено форму акта (довідки) про результати проведення перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків та зборів під час здійснення контрольованих операцій та Вимоги до його складення. Наказ набрав чинності 07.02.2014 р. 

Акт складається у разі встановлення під час перевірки порушень норм податкового законодавства з питань повноти нарахування і сплати податків та зборів під час здійснення контрольованої(их) операції(й), а довідка - у разі відсутності порушень.

Протягом двох робочих днів з дати його складення (реєстрації) акт (довідка) про результати перевірки вручається посадовим особам платника податків або його представникам.

У разі незгоди платника податків або його представників з висновками перевірки чи фактами та даними, викладеними в акті (довідці) про результати перевірки, вони мають право подати свої заперечення територіальному органу Міндоходів, який проводив перевірку, протягом 30 календарних днів з дня отримання акта (довідки), які у випадку їх подання є невід'ємною частиною (додатком) акта (довідки) перевірки. 

Строк зберігання актів (довідок) про результати перевірки та інших матеріалів перевірки контрольованої(их) операції(й) в територіальних органах Міністерства доходів і зборів України становить 5 років.

Як повідомив начальник ГУ Міндоходів у Тернопільській області Олександр Вітрук, плановими перевірками у 2013 році було охоплено 70 суб’єктів господарювання-юридичних осіб, що на 42% менше, ніж у 2012 році. Зменшилась і кількість позапланових перевірок. У 2013 році органами Міндоходів області проведено 793 позапланові перевірки, що на 167 перевірок менше, ніж у 2012 році. 
 

Анонси подій

Актуальна тема