Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНабуло чинності положення про реєстрацію в реєстрі фізосіб-платників податків

 

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 р. № 779 затверджено Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. Наказ вступив в дію 28.01.2014 р.

Реєстр формується на основі Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів.

Його складовою частиною є окремий реєстр Державного реєстру, до якого вноситься інформація про фізичних осіб-громадян України, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

До реєстру, зокрема, включаються такі дані про фізичних осіб, як джерела отримання доходів, об'єкти оподаткування, сума нарахованих та/або отриманих доходів, сума нарахованих та/або сплачених податків, а також інформація про податкову знижку та податкові пільги платника податків.

Особа, що зареєстрована у Реєстрі або в окремому реєстрі, може безкоштовно отримати відомості про себе, звернувшись до органів Міндоходів, які протягом 5 робочих днів від дня звернення нададуть їй таку інформацію.

Як повідомив заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Олександр Конончук, станом на 01.01.2014 р. на обліку в органах Міндоходів області перебуває   72 782 основних платників податків, з них 20112 юридичних осіб та 52 670 фізичних осіб-підприємців. У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків зареєстровано 1 088 214 фізичних осіб, зокрема, 2576 іноземців.
 

Анонси подій

Актуальна тема