Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Інвестиції у розвиток Зборівщини

 

Про розвиток малого та середнього бізнесу, запровадження нових послуг та он-лайн сервісів для платників у контексті реалізації Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів України до 2018 року йшлося під час перебування першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марії Мельник на підприємстві «Добра вода» в рамках проведення Дня Зборівського району.

Разом із головою Зборівської районної державної адміністрації Юрієм Козіцьким та  головою Зборівської районної ради Віктором Тарковським, начальником Козівської ОДПІ Іваном Пуньком та заступником начальника – начальником Зборівського відділення Козівської ОДПІ Михайлом Яциною Марія Мельник побувала в лабораторії підприємства, цехах видуву пластикових пляшок, розливу мінеральної води, складування готової продукції.

Керівник ПрАТ «Добра вода» Артур Кривошей зауважив, що підприємство з 2005 року входить до складу холдингової компанії «Карловарські мінеральні води» – провідного виробника бутильованої води в центральноєвропейському регіоні. «Добра вода – це природна мінеральна вода зі збалансованим вмістом мінералів, придатна для щоденного вживання. Ми маємо своє джерело, воду видобуваємо з 250-ти метрової свердловини та розливаємо на сучасному обладнанні безпосередньо на місці видобутку. Якість продукції  перевіряємо у заводській лабораторії, а також надаємо незалежним українським та європейським контролюючим органам. До речі, наш завод сертифіковано за міжнародною системою якості ISO 9001:2009», – з гордістю розповів гостям Артур Петрович.

На завершення зустрічі перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник підсумувала: «Підприємство є одним з найбільших платників Зборівщини. І саме завдяки таким платникам розвивається підприємництво в районі, створюються нові робочі місця. Усе це дає можливість виконувати актуальні соціальні програми району».
 

Анонси подій

Актуальна тема