Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМайже 9 тисяч безкоштовних електронних ключів видали на Тернопільщині з початку року

 

Безкоштовні посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису з 1 січня цього року на Тернопільщині отримали більше 3,4 тисячі абонентів. Як повідомив начальник Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Вітрук, вони стали власниками 8,7 тисяч сертифікатів.

Нагадаємо, що стати власником посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису у Тернополі можна, звернувшись у відділ реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, ліве крило, ЦОПП, 1-ий поверх, кабінет 122. Тел. для довідок 23-53-61.

Також ключі електронного підпису можна отримати у Чорткові за адресою: вул. Шевченка, 23, 1-ий поверх, кабінет 10. Тел. для довідок (03552) 2-15-60.

Нагадаємо, одним із напрямів Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів України є саме надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів та підвищення рівня надання послуг.
 

Анонси подій

Актуальна тема