Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа Тернопіллі продали автомобілів на пів мільйона гривень

 

На сьогоднішній день 11 громадян області подали до органів Міндоходів Тернопільщини декларації про отримані у минулому році майже пів мільйона гривень доходів від продажу об’єктів рухомого майна. Про це повідомила заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин.

Варто зазначити, що відповідно до п.2 ст.181 Цивільного кодексу України рухомим майном (речами) є майно (речі), які можна вільно переміщувати у просторі.

Дохід платника податку від продажу (обміну) протягом звітного податкового року одного з об’єктів рухомого майна (автомобіля, мотоцикла чи мопеда) не оподатковується. Якщо ж протягом року здійснено продаж двох та більше об’єктів рухомого майна – такий дохід оподатковується за ставкою 5 відсотків.

У випадку продажу (обміну) об’єкта рухомого майна фізичною особою-нерезидентом, дохід від такої операції оподатковується за ставками 15 та 17 відсотків, залежно від розміру такого доходу.

Кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2013 року, триває. Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи – до 1 травня 2014 року.
 

Анонси подій

Актуальна тема