Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Обговорили резерви наповнення місцевих бюджетів Зборівщини


Обговорили резерви наповнення місцевих бюджетів Зборівщини

 

Створення умов для розвитку підприємництва, наповнення місцевих бюджетів, пошук резервів у розширенні бази оподаткування, протидія тіньовій зайнятості населення –  ці та інші пріоритетні напрями діяльності Міністерства доходів і зборів України, передбачені Стратегічним планом розвитку відомства на 2013-2018 роки, обговорили під час робочої зустрічі в рамках проведення Дня Зборівського району перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник з головою Зборівської районної державної адміністрації Юрієм Козіцьким, головою Зборівської районної ради Віктором Тарковським, начальником Козівської об’єднаної ДПІ Іваном Пуньком та заступником начальника – начальником Зборівського відділення Козівської ОДПІ Михайлом Яциною.

«Ми щодня спільно з відділенням ОДПІ працюємо над наповненням місцевих бюджетів, та пошуком резервів у розширенні бази оподаткування», – зазначив у розмові голова Зборівської районної державної адміністрації Юрій Козіцький.

На особливому контролі перебувають питання використання земельних часток (паїв), виплати орендної плати за земельні частки, а також використання не переоформлених, не витребуваних угідь та оновлення нормативної грошової оцінки. Про це розповів голова Зборівської районної ради Віктор Тарковський.

Учасники зустрічі також обговорили питання адміністрування єдиного соціального внеску органами доходів і зборів, а також декларування громадянами доходів, отриманих у 2013 році.

«Враховуючи те, що кошти від податку на доходи фізичних осіб повертаються місцевим громадам і йдуть на розвиток міст і сіл Тернопільщини, в тому числі Зборівського району, нам необхідно й надалі проводити спільні заходи щодо забезпечення у повному обсязі надходжень цього податку. Особливу увагу ми маємо приділити організації деклараційної кампанії, створити комфортні умови громадянам для подання декларацій про майновий стан і доходи», – наголосила перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник.
 

Анонси подій

Актуальна тема