Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуФорму подання уточнюючого розрахунку з ПДВ змінено з 1 лютого

 

Якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є діючими форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення (п.46.6 ст.46 Податкового кодексу України).

30.12.2013 року набрав чинності наказ Міністерства доходів та зборів України від 13.11.2013 № 678 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».

Нові форми звітності з ПДВ запроваджуються для звітності, поданої з 01.02.2014 року. Тобто, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок за новою формою подається, починаючи з 01.02.2014 року.

За словами першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марії Мельник, cтаном на 01.01.2014 року на обліку в органах Міндоходів області перебуває 2 619 платників ПДВ, з них 2 232 юридичних осіб та 387 фізичних осіб - підприємців.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема