Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро нове в оподаткуванні почули підприємці на семінарі у Зборові

 

Семінар на тему «Практика застосування норм податкового та митного законодавства, єдиного соціального внеску. Останні зміни» відбувся у рамках проведення Дня району для платників Зборівщини.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися голова Зборівської районної державної адміністрації Юрій Козіцький, голова районної ради Віктор Тарковський та перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник. Зокрема, звертаючись до учасників семінару, Марія Мельник зазначила: «Цього року набули чинності важливі зміни у податковому і митному законодавстві. Тому на сьогоднішньому семінарі ми хочемо спільно з вами обговорити ці нововведення. Крім того, стартувала кампанія декларування доходів громадян. Тож на усі запитання ми за можливості надамо відповіді. Переконана, що з допомогою таких заходів, нам вдасться реалізувати ініціативу у рамках розвитку партнерських відносин з громадянами і бізнес, що передбачено стратегічним планом розвитку Міндоходів до 2018 року, – підвищення рівня культури сплати податків, зборів, митних платежів та ЄСВ».

Під час роботи семінару лектори – провідні фахівці Головного управління Міндоходів у Тернопільській області розповіли про актуальні зміни в законодавстві. Зокрема, детально роз’яснено особливості складання річної податкової звітності з податку на прибуток підприємства, порядок реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також новації в оподаткуванні плати за землю та фіксованого сільськогосподарського податку. Платники почули про пропуск та оподаткування товарів, які ввозяться чи пересилаються громадянами на митну територію України, зміни у законодавстві щодо обліку платників та переваги подання звітності в електронному вигляді.

Особливо уважно учасники семінару слухали про оподаткування податком на доходи фізичних осіб та податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема