Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗавдяки роботі оперативних підрозділів бюджет отримав майже 8 мільйонів гривень

 

Упродовж 2013 року слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 110 матеріалів про кримінальні правопорушення у сфері податкового законодавства, в тому числі за матеріалами оперативних підрозділів – 60.

Як повідомив на оперативній нараді за участю особового складу оперативних та слідчих підрозділів заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук, завершено досудове розслідування у 66 кримінальних провадженнях, з яких 18 направлено до суду.

За фактами умисного ухилення від сплати податків до суду направлено 9 кримінальних проваджень, з яких 5 – для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

Під час досудового розслідування у кримінальних провадженнях відшкодовано збитків на суму 7,7 млн грн, накладено арешт на майно в сумі 2,7 млн грн.

З незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 413 тис. грн, припинено діяльність 2 підпільних цехів з виготовлення лікеро-горілчаних виробів. За результатами розгляду кримінальних проваджень та адмінпротоколів прийнято рішення про конфіскацію підакцизних товарів на суму 128,7 тис. грн.

Крім цього, на оперативній нараді поставлено завдання із активізації діяльності оперативних та слідчих підрозділів на 2014 рік із врахуванням Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема