Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПротидіяти «тіньовим» схемам

 

За результатами проведеної Тернопільською митницею Міндоходів аналітично-пошукової роботи у 2013 році виявлено факти вчинення порушень митних правил, які мали системний характер. Припинено незаконні схеми, серед яких схема щодо ухилення від сплати мита та інших обов’язкових платежів, а також формування податкового кредиту шляхом подання митниці документів (в тому числі митних декларацій), які містять неправдиві відомості. За словами начальника Тернопільської митниці Міндоходів Юрія Стороженка, предметом правопорушень стали транспортні засоби іноземного походження, які ввозилися на адресу одного з підприємств. У результаті реалізації матеріалів перевірки  порушено 8 справ про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України на суму 188 тис. грн.

Предметом правопорушень ще однієї схеми, яка стосувалася незаконного звільнення від сплати необхідних платежів шляхом використання пільг, передбачених ст. 380 Митного кодексу України, теж були транспортні засоби іноземного походження. Ці транспортні засоби ввозилися громадянами – нерезидентами на митну територію України. Працівники митниці притягнули до відповідальності громадян, склавши 73 протоколи за ст. 481 Митного кодексу України, в результаті чого накладено штрафів на суму майже 1,2 млн грн.

В результаті проведених спільних з ГУ Міндоходів в Тернопільській області заходів митницею порушено 3 справи за ст. 483 Митного кодексу України на суму понад 1,7 млн грн. В усіх порушеннях використовувалася  схема ухилення від обов’язкового продажу валютної виручки  та незаконного перерахунку валютних коштів за кордон через укладення контракту купівлі-продажу з іноземною компанією, яка має ознаки фіктивної.

Крім цього, впродовж року працівники Тернопільської митниці разом з правоохоронними органами провели 21 спільний захід, як наслідок - порушено  128 адміністративних справ про недотримання митних правил.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема