Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуРеєструємо нові книги обліку

 

Для того, щоб зареєструвати електронну форму книги обліку доходів і витрат, необхідно одержати посилені сертифікати відкритих ключів в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів та укласти договір з органом доходів і зборів про визнання електронних документів. Після цього до територіальних органів доходів і зборів засобами електронного зв’язку з дотриманням умов реєстрації електронного підпису слід надіслати заяву на одержання нової Книги в електронному вигляді.

Органи Міндоходів реєструють заяву самозайнятої особи на отримання Книги у реєстрі поданих заяв і протягом трьох робочих днів формують та надсилають самозайнятій особі повідомлення про реєстрацію Книги із зазначенням реєстраційного номера та дати її реєстрації. Після отримання такого повідомлення підприємець має право вести Книгу в електронному вигляді згідно з вимогами Порядку.

Реєстрація паперової нової Книги здійснюється без змін, тобто за основним місцем обліку підприємця. У разі потреби реєстрації нової Книги протягом податкового (звітного) періоду записи у ній продовжуються наростаючим підсумком. Попередня Книга залишається у самозайнятої особи.

Форма Книги та Порядок її ведення затверджені наказом Міндоходів від 16.09.2013 № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення».
 

Анонси подій

Актуальна тема