Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМіндоходів – стабільний та прогнозований партнер для бізнесу

 

На останнє в цьому році засідання зібралася днями Громадська рада при Головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області.

Основне питання порядку денного – річниця Міндоходів, підведення підсумків роботи територіальних органів доходів і зборів.

Зокрема, про роботу Головного управління Міндоходів Тернопільщини у 2013 році прозвітував перед громадськістю заступник начальника ГУ Міндоходів області Олександр Конончук: «Рік тому було створено Міністерство доходів і зборів України шляхом інтеграції податкової та митної служб. Дві структури з окремими функціями, повноваженнями та колективами об’єдналися і консолідували свої зусилля для забезпечення контролю за наповненням бюджетів усіх рівнів. Підводячи підсумки відпрацьованого року, ми з повною відповідальністю можемо заявити, що становлення Міністерства в цілому та Головного управління в області зокрема однозначно відбулося. Адже про те, що бізнес отримав від новацій у роботі Міндоходів позитивні враження, свідчать результати опитувань підприємців».

Про впровадження найкращих практик у сфері митного регулювання, сприяння розвитку міжнародної торгівлі, підвищення ефективності методів протидії мінімізації сплати митних платежів розповів заступник начальника Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Титор. «Експерти Світового банку у рейтингу Doing Business відзначили покращення митного адміністрування в Україні та спрощення міжнародної торгівлі за рахунок того, що митні декларації оформлюються швидше, а фізичних оглядів товарів стало менше. На Тернопільській митниці Міндоходів цього року середній час оформлення однієї митної декларації становив 42 хвилини, а торік – 1 год. 26 хв.  Частка електронних митних декларацій склала 94,2%, а у 2012 році відсоток електронного декларування – 26%. Відбулося значне скорочення кількості оглядів товарів, транспортних засобів. У 2013 році проведено 651 такий огляд», – повідомив Володимир Йосипович.

Учасники засідання обговорили виступи, привітали міндоходівців з річницею створення відомства, а також затвердили план роботи Громадської ради на 2014 рік.
 

Анонси подій

Актуальна тема