Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗ гордістю – про сплачені податки

 

Сприйняття громадян і бізнесу як партнерів, повага до платників і переконаність, що більшість з них працює чесно, – принципи роботи Міністерства доходів і зборів України, визначені Стратегічним планом розвитку відомства до 2018 року.

Дотримуються цих принципів у своїй щоденній діяльності і працівники Головного управління Міндоходів у Тернопільській області. Тому невипадково у переліку заходів, які запланували під час проведення Дня Лановецького району, було передбачено візит на агрофірму «Горинь».

«Ваше сільськогосподарське підприємство є одним з найбільших платників Лановецького району, – звернулася заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин до директора підприємства Осипа Гасюка, – адже за 11 місяців цього року сплачено майже 455 тис. грн податків і зборів. Саме завдяки таким платникам, як Ви, розвивається підприємництво на Лановеччині, створюються нові робочі місця. Усе це дає можливість вирішувати актуальні соціально-економічні проблеми району».

Осип Амрозович зауважив, що підприємство займається вирощуванням зернових, бобових і олійних культур, розведенням великої рогатої худоби молочних порід, виробництвом м’яса, а також наданням послуг у тваринництві та рослинництві. «Наша агрофірма є найпотужнішим сільгоспвиробником району, – з гордістю розповідав гостям директор підприємства. – Маємо чималий парк техніки, якою обробляємо майже 7 тисяч гектарів землі. Цього року нам вдалося ввести в дію власний елеватор, виробнича потужність якого – 500-800 тон за добу».

Під час екскурсії господарством Осип Гасюк зазначив, що потужним інструментом розвитку підприємств у сфері сільського господарства є державна підтримка галузі в частині оподаткування, яка полягає у застосуванні спеціального режиму оподаткування з податку на додану вартість та сплаті фіксованого сільськогосподарського податку. Крім цього, користуються популярністю у «господарів землі» й електронні сервіси, які впродовж цього року пропонувало Міндоходів. Суттєво економить час, особливо у жнива, подання звітності в електронному вигляді. 

На завершення зустрічі заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин побажала директору агрофірми подальших успіхів у підприємницькій діяльності.
 

Анонси подій

Актуальна тема