Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро підсумки діяльності Міндоходів розповіли студентам ТНЕУ

 

            Нещодавно в Головному управлінні Міндоходів Тернопільщини відбувся «День відкритих дверей» для студентів Тернопільського національного економічного університету. До управління завітали студенти п’ятого курсу факультету фінансів. 

            Спочатку студентам розповіли про роботу Головного управління Міндоходів у Тернопільській області, його функції, завдання, місію, структуру та сучасні сервіси. Після цього вони відвідали із екскурсією Центр обслуговування платників податків, Галерею робіт учасників конкурсу «Податки очима дітей», а також Музей податкової служби, захоплені враження від якого залишили у «Книзі відгуків музею».

            Крім того, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Конончук розповів майбутнім фінансистам про підсумки роботи Міністерства й зокрема Головного управління Міндоходів у Тернопільській області у цьому році. Адже, як відомо, 24 грудня виповнюється рік від створення Міністерства доходів і зборів України.

«За один рік два відомства – Державна податкова служба і Державна митна служба – провели адміністративну реформу та об’єднались в Міністерство доходів і зборів України. Жодних незручностей платники не відчули, – розповів студентам Олександр Конончук. – 2013 рік став роком запровадження електронних сервісів у роботі Міністерства, як у митній, так і податковій сферах. Он-лайнові сервіси – вимоги часу та бізнесу. Переваги електронних сервісів та  дистанційного спілкування платників з Міндоходів – це зниження проявів корупції, комфорт та простота для платників».

Подібні «Дні відкритих дверей» у Головному управлінні Міндоходів Тернопілля триватимуть і надалі, тож із роботою Міндоходів ознайомляться студенти тернопільських вищих навчальних закладів, а також учні шкіл.

 

Інформаційно – комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема