Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну



Платники Тернопільщини взяли участь у анкетуванні

 

З метою виконання одного з напрямків Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013 - 2018 роки щодо надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів та підвищення рівня надання послуг в Центрах обслуговування платників періодично проводяться опитування щодо якості наданих відвідувачам послуг.

Так, нещодавно працівники Міндоходів області вивчали громадську думку платників щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, адже починаючи з 1 жовтня поточного року Головним управлінням Міндоходів у Тернопільській області розпочато адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Учасниками опитування стали 527 жителів області.

Результати опитування показали, що 95% громадян дедалі краще орієнтуються в чинному законодавстві, зокрема в особливостях сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Решта (5%) опитаних відповіли, що частково орієнтуються в таких питаннях.

Також всі учасники анкетування відповіли, що у відділеннях банків, у яких вони обслуговуються, та центрах обслуговування платників, є рахунки для сплати єдиного внеску.

Майже 99% опитаних зазначили, що задоволені консультаціями працівників органів доходів і зборів стосовно сплати, подання звітності та інших питань з єдиного соціального внеску.




 

Анонси подій

Актуальна тема