Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про операції із дорогоцінними металами


            Відповідно до Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництво і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ним» (далі-Закон) субєкти господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням органогенного  утворення, напівдорогоцінним камінням підлягають обовязковій реєстрації в Державній пробірній службі України відповідно до пункту 9 статті 1 вищезгаданого Закону.

            Райдержадміністрація водночас інформує, що операціями з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням є виникнення та припинення права власності чи інших прав, в т.ч. приймання під заставу ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, їх зберігання і відпуск у встановленому порядку, ввезення з-за кордону та вивезення з України, зберігання та експонування.

Також, доводимо до відома суб’єктів господарювання, що відповідно до пункту 4 статті 22 вищезгаданого Закону, передбачена відповідальність за здійснення операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них без відповідної реєстрації в пробірній службі.

 

Начальник відділу розвитку інфраструктури

управління економічного розвитку та інфраструктури

районної державної адміністрації                                                               В.П.Урдейчук
 

Анонси подій

Актуальна тема