Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗа отриманням підакцизної ліцензії відтепер можна звернутися до Центру   обслуговування платників податків

Відтепер підприємці, які хочуть торгувати тютюном та алкоголем,  можуть здавати документи та отримувати ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами у Центрах обслуговування платників податків за місцем провадження своєї торговельної діяльності.

Новий порядок видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами затверджено наказом Міндоходів України від 21.10.2013 №603. До цього часу за отриманням ліцензії необхідно було звертатися безпосередньо до відділу контролю за обігом підакцизних товарів Головного управління Міндоходів в області.

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання повинен надати заяву, довідку органу доходів і зборів про реєстрацію касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі, платіжне доручення з відбивкою штампа банку, а також документи на підставі яких перевіряється достовірність зазначеної у заяві інформація. Нагадаємо, що перелік необхідних для цього документів визначений Законом від 19.12.1995 №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Документи подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, та приймаються за описом, копія якого видається заявникові. Оригінали або дублікати ліцензій видаються заявникові також у ЦОППі при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на те представнику за довіреністю. Ліцензія або рішення про відмову у її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів від дня одержання документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії обов’язково вказується підстава для відмови. «Суб’єкти господарювання тепер мають можливість обирати, де їм зручніше отримати ліцензію. Отже, це економитиме їх час та кошти на переїзд. Таке рішення – ще один крок у реалізації концепції Міндоходів щодо створення для представників максимально комфортних умов спілкування з контролюючими органами та надання їм податкового і митного сервісу європейського рівня».   
 

Анонси подій

Актуальна тема