Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБути надійним партнером для бізнесу

 

Про те, чи є податковий менеджмент і підприємництво гармонійною єдністю чи це боротьба протилежностей, дискутували учасники круглого столу, який організували Тернопільський національний економічний університет спільно з Головним управлінням Міндоходів у Тернопільській області.

Відкриваючи захід, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Василь Брич зазначив, що метою круглого столу є обґрунтування податково-управлінської парадигми, яка б сприяла соціально-економічному розвитку вітчизняних підприємств зокрема та нашої держави в цілому.

Із вітальним словом до учасників засідання звернулася в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник, яка зауважила, що тема круглого столу надзвичайно актуальна, адже цього року відбулася важлива інституційна реформа, яка цілком відповідає загальносвітовим і, в першу чергу, європейським трендам – обєднання податкової і митної служб у єдине Міністерство доходів і зборів України.

«Вітчизняні підприємці та іноземні інвестори отримали єдиного адресата, який від імені держави відповідає за створення поміркованого оподаткування та якісний сервіс в адмініструванні обов’язкових платежів, – наголосила Марія Мельник. – Зрозуміло, що наше міністерство не менше, ніж бізнес-спільнота, зацікавлене у розвитку підприємницької ініціативи, підвищенні конкурентоспроможності національної економіки, формуванні у суспільстві високого рівня ділової та податкової культури».

Відтак присутні вислухали і жваво обговорили цікаві виступи студентів за дискусійними напрямами «Управлінські революції та становлення податкового менеджменту», «Податковий менеджмент як важіль економічного розвитку підприємства», «Зарубіжний досвід країн Євросоюзу у сфері удосконалення системи оподаткування» та «Перспективи модернізації податкової системи України в контексті євроінтеграції».

На завершення в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник роздала учасникам круглого столу брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів», адже саме сьогодні, 7 листопада, відбулася Всеукраїнська акція від Міністерства доходів і зборів України «Права та обов’язки». «Такі брошури сьогодні ми роздавали усім відвідувачам Центрів обслуговування платників при органах доходів і зборів Тернопільщини. Адже для нас важливе значення у процесі своєчасного і повного надходження податків, зборів, платежів до бюджетів має створення належних умов платникам. Тож ми приділяємо особливу увагу налагодженню партнерських відносин з громадськістю і платниками та підвищенню їх податкової культури», – зазначила Марія Мельник.
 

Анонси подій

Актуальна тема