Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Анонси

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Документи подавати до 29 березня 2017 року у районну державну адміністрацію за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка 15, кабінет 37

29.03.2017 |

Відповідно до  Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»,  постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (зі змінами), районна державна адміністрація оголошує про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації у 2017 році.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в 2-х номінаціях:

·                                 "Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів);

·                                 "Кращий спеціаліст" (беруть участь головні, провідні, старші спеціалісти, спеціалісти І-ІІ категорій, інші категорії посад державної служби, які не віднесені до керівних).¶

Для участі у I турі Конкурсу державні службовці подають до оргкомітету:

·                                 заяву про участь у Конкурсі;

·                                 копію особової картки державного службовця;

·                                 подання керівника структурного підрозділу щодо участі;

·                                 біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;

·                                 за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

Документи подавати  до 29 березня 2017 року  у районну державну адміністрацію за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка 15, кабінет 37 (відділ управління персоналом, правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації).

 У неділю, 2 квітня 2017 року, о 13.30 год., у м.Бережанах (біля фігури Божої Матері), буде звершена молитва за визволення України.

02.04.2017 |

У неділю, 2 квітня 2017 року, о 13.30 год., у Бережанах (біля фігури Божої Матері), буде звершена молитва за визволення України. До участі в молебні запрошуються представники всіх конфесій. Закликаємо віруючих до спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення миру.

 

ЗВЕРНЕННЯ

членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

Ми, керівники та повноважні представники Церков і релігійних організацій України, усвідомлюючи силу і важливість молитви до Всевишнього, в руці Якого сила і влада, Який є Праведним Суддею, добро винагороджує, а зло карає, який Сам навчає нас молитися до Нього в потребах, щоби ми через це виявляли свою віру і любов до Нього та єдналися між собою, – звертаємося до священнослужителів, релігійних проповідників та наставників і всіх вірних наших Церков і релігійних організацій провести в неділю, 2 квітня о 15 годині в Києві на Софійському майдані, а також в обласних центрах, по всій Україні та в країнах українського поселення спільні молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.

Також ми будемо молитися за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи. Ми будемо молитися за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя.

Наступний день, понеділок 3 квітня, ми закликаємо віруючих провести у особистому пості: хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня.

Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

ФІЛАРЕТ, Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель УПЦ Київського Патріархату

СВЯТОСЛАВ, Верховний Архієпископ Києво-Галицький, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви

МАКАРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви

Віталій СКОМАРОВСЬКИЙ, Єпископ-ординарій Луцький, Апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії, Генеральний Секретар Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Валерій Степанович АНТОНЮК, старший єпископ, голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн – баптистів

Михайло Степанович ПАНОЧКО, старший єпископ, президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської – п’ятидесятників

Василь Федорович РАЙЧИНЕЦЬ, старший пресвітер Союзу Вільних Церков християн євангельської віри України

Леонід Миколайович ПАДУН, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви

Григорій Іванович КОМЕНДАНТ, Президент Українського Біблійного Товариства

(Звернення відкрите для підписання членами ВРЦіРО)
ХІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», «Я хочу бачити життя», з метою закупівлі офтальмологічного обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні 09 березня – 09 квітня 2017 року

09.04.2017 |

ХІІ Всеукраїнська благодійна акція

«Серце до серця» «Я хочу бачити життя»,

з метою закупівлі офтальмологічного обладнання

для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні

09 березня – 09 квітня 2017 року

http://cs618330.vk.me/v618330611/e3b/gFUETOMzJYg.jpgАкція відбуватиметься дванадцятий рік поспіль і проходитиме з 09 березня по 09 квітня 2017 року, з фіналом проведення 08-09 квітня 2017 року.

Головна мета – збір коштів на придбання офтальмологічного обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Також, інформація про день Акції буде присутня на плакатах Акції, в друкованих виданнях по всій Україні та в інтернет-просторі. Волонтери, які працюватимуть під час акції, усім, хто кидатиме кошти до скриньки, наклеюватимуть наклейки-сердечка, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Також, акція проходитиме в усіх загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладах.

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні офтальмологи, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання, яке передаватиметься у дитячі лікарні в областях України.

Запрошуємо Вас підтримати акцію, спрямовану на наданняд опомоги потребуючим.

Кошти можна перерахувати на єдиний рахунок акції через відділення будь-якого банку. Квитанції (копії або оригінали) про оплату просимо надати у відділ освіти районної державної адміністрації до 07 квітня 2017 року.

Координація роботи покладається на головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації. Контактний телефон – 0987920927 0992679800 (Оля).

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок. Тернопільська область».

(словосполучення «Тернопільська область» вказувати обов’язково!).

 

Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення – може дати можливість побачити життя. ДОБРО ЖИВЕ У КОЖНОМУ СЕРЦІ.Субота, 29 квітня, о 17 год. Степан Гіга за участю заслуженої артистки України Квітослави і Степана Гіги-молодшого презентують нову концертну програму “ДОРОГА ДО ХРАМУ” “ЗА ТЕБЕ ВСЕ ВІДДАМ”

29.04.2017 |

Степан Гіга за участю заслуженої артистки України Квітослави і  Степана Гіги-молодшого презентують нову концертну програму “ДОРОГА ДО ХРАМУ” “ЗА ТЕБЕ ВСЕ ВІДДАМ”.

Концерт відбудеться в місті Бережани (РБК) у суботу, 29 квітня, о 17 год.

Замовлення квитків за тел.: 2-12-18, 067 67 63 476, 066 084 64 67, 068 68 12 674Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

30.04.2017 |

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

проводиться з 01 по 30 квітня 2017 року  у всіх  населених пунктах Бережанського району.

Головною метою Місячника є покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Основні цілі і завдання Місячника:

- упорядкування та облаштування спортивних майданчиків - напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості; 

- проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою - привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;

- стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів - підприємництва та громадських організацій, мешканців населених пунктів Бережанського району, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі;

 - запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення - здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

Проведення Місячника передбачає:  

- проведення організаційно-просвітницької роботи щодо ремонту та- облаштування спортивних майданчиків у період проведення Місячника у відповідних адміністративно-територіальних одиницях;

- складання адресної програми спортивних майданчиків площею не- менше 100 м?, які потребують упорядкування на основі визначення стану спортивних майданчиків, що використовуються для проведення заходів з фізичної культури і масового спорту за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, переліку адрес та належності, обсягу необхідних робіт та їх ресурсного забезпечення;

- проведення необхідних робіт безпосередньо на кожному визначеному - спортивному майданчику;

- облаштування майданчиків сучасними інформаційними стендами;

До участі у Місячнику залучаються різні верстви населення, підприємства, установи та організації різних форм власності, органи місцевої влади і місцевого самоврядування.

Характер проведення Місячника є інформаційно-пропагандиська діяльність та проведення соціально- орієнтованого до вільного змагання серед населення, підприємств, установ та організацій різних форм власності, органів місцевої влади і місцевого самоврядування.

 

Головний спеціаліст відділу освіти

районної державної адміністрації

Паньків О.М.Неділя 30 квітня о 16.00 в районному будинку культури відбудеться концерт гурту "Тріода" .

30.04.2017 |

В неділю 30 квітня 2017 року о 16.00 в районному будинку культури відбудеться концерт гурту "Тріода" .
Їхні голоси заворожують, їхні інтерпритації українських пісень торкаються серця...
«Тріода» — український колектив з Тернополя, супер-фіналісти шоу Х-фактор — 4. 

На цей час до складу входять троє учасників: Андрій Гамбаль, Володимир Рибак та Андрій Липко
/Концерт в Бережанах проводиться за сприяння відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської РДА/.


03 травня 2017 року о 16.00 год. відбудеться засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації

03.05.2017 |

До відома членів Громадської ради!

 

03  травня 2017 року о 16.00 год. відбудеться засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

Порядок денний:

1.      Про роботу правоохоронних органів району.

2.      Різне.

 

Засідання ради  відбудеться в  залі засідань  райдержадміністрації.

 

Тарас  Рутковський,

голова Громадської ради при Бережанській РДА

 

 В суботу, 6 травня на Тернопільщині стартує урочисте відкриття молодіжного мистецького фестивалю "Ференц-Фест" у м. Бережани.

08.05.2017 |

Другий Ференц-фест збирає друзів!

Місце і час незмінні - Бережани, 6-8 травня.

314 років тому трансільванський князь, провідник боротьби угорців за незалежність Ференц ІІ Ракоци у Бережанах проголосив маніфест із закликом до повстання. Постать Ференца ІІ Ракоци об’єднує всі країни Вишеградської четвірки: народжений у Словаччині, навчався у Чехії, перебував в еміграції у Польщі, 7 років прожив у Бережанському замку під покровительством Сенявських. Ми б хотіли, щоб у ці дні молодь Східної Європи приїхала до Бережан і представила свої культурно-мистецькі проекти: виставки, перформанси, музичні виступи тощо.

Майбутні обриси фестивалю багато в чому залежать від вашого інтересу. Історичні декорації співжиття наших народів є дуже багатими, але час малювати нову картину і пензлі – у нас в руках.20 травня 2017 фестиваль «Європейська ніч в музеях Бережан–2017»

20.05.2017 |

Запрошуємо 20 травня 2017 року відвідати заходи Бережанського краєзнавчого музею в рамках фестивалю «Європейська ніч в музеях Бережан–2017»
/Затверджена та оголошена Міжнародною Радою музеїв ІСОМ тема 2017 року - "Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване"/.
Пропонуємо поїздку по маршруту "Стежками повстанської звитяги"
Реєструйтесь в лектора екскурсовода музею Вікторії (0685122758). Організаційний внесок - 30 грн.
Окрім екскурсії очікуємо повстанську ватру в музеї ОУН-УПА поблизу с.Слов'ятин
Мати з собою: Ліхтарик, килимок, термос з чаєм, Зручний одяг та взуття, дощовик, портативний музичний інструмент та співаник.

 

 30 травня, з робочим візитом Тернопільську область відвідає Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

30.05.2017 |

У вівторок, 30 травня, з робочим візитом Тернопільську область відвідає Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він ознайомиться з ремонтом покриття дороги М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече). 

До цього Володимир Гройсман вже побуває у Волинській та Львівській областях, де також огляне ремонт автошляхів.

Збір представників ЗМІ о 12:15 год.(біля Нацбанку)

Акредитація обов'язкова! 

066-217-28-48?

 

 

14-16 липня відбудеться Загальнонаціональна проща до Зарваниці (програма)

16.07.2017 |

4-16 липня відбудеться Загальнонаціональна проща до Зарваниці (програма)

Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру «Зарваниця» відбудеться 14-16 липня. Цьогоріч проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони  Пресвятої Богородиці, 150-літтю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого і молитві за мир та цілісність України. Щороку тисячі паломників відвідують Марійський духовний центр у Зарваниці. Але найчисельнішою є Всеукраїнська проща, яка цьогоріч є Загальнонаціональною,  як і минулого року. 

Традиційно з Тернополя до Зарваниці вирушить піша хода, чисельністю у понад тисячу осіб. Збір паломників відбудеться вранці у п’ятницю, 14 липня поблизу Катедрального собору. О 8.30 — колона прочан розпочне свою ходу, її супроводжуватиме колона міліції та медичних працівників. Усі паломники будуть забезпечені харчуванням та місцями для ночівлі (с.Струсів).

В суботу, 15 липня на околиці м. Бучач відбудеться зустріч Блаженнішого Патріарха Сватославата кардинала Леонардо Сандрі, похід зі свічками до чудотворного місця.  У неділю — Архієрейська Божественна Літургія, освячення води та релігійної атрибутики, привітання владик.20 липня в смт. Дружба, Теребовлянський р-н., Тернопільська обл. пройде форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»

20.07.2017 |

C:UsersНаденькаDesktoplogo+name+date-01.jpg

 

Прес-анонс

 

Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» запрошує до участі представників ЗМІ

 

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

 

Форум ініційовано Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону України та проектів міжнародної технічної допомоги.

 

 

До участі у Форумі запрошуються представники засобів масової інформації.

 

Адреса заходу: смт Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., Навчально-оздоровчий комплекс “Червона калина” Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського

 

Час: 8:00 – реєстрація; 9:00 – початок роботи Форуму

 

Акредитація ЗМІтриває до 19 липня 15 год за тел.: 096 959 82 65 (прес-служба Тернопільської ОДА, контактна особа п.Соломія)

 

 

Довідка

 

До участі у форумі запрошені представники центральних органів ви конаючої влади, заступники голів обласних державних адміністрацій, відповідальних за реформу децентралізації, голови об’єднаних територіальних громад, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги у сфері реформи.

            В ході Форуму до обговорення заплановано питання нової системи управління та місцевого розвитку, нагляду за рішеннями органів місцевого самоврядування, відповідний міжнародний досвід, а також питання секторальних реформ.

 

 

 
Усього: 68
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5

 

Анонси подій

Актуальна тема