Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13.12.2019 | 15:05

На передодні Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулася зустріч з тими, хто боровся із техногенною катастрофою та постраждав від “мирного атома”. На зустріч з чорнобильцями прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук,  заступник голови районної ради Роман Висоцький, заступник міського голови Олег Захарків, заступник голови Саранчуківської ОТГ Іван Осадца, керівники медицини, соціального захисту та Пенсійного Фонду.

more...

Замість ялинки – зимовий букет

11.12.2019 | 15:52

В великому залі адмінбудинку відбулася презентація виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет». Захід організовується щороку  напередодні зимових свят та став доброю традицією для навчальних закладів району.

 Цьогоріч в районному етапі конкурсу  взяли участь 18 навчальних закладів району. На розгляд конкурсного журі  було представлено 72  роботи. Кращі роботи будуть представлені на обласній виставці-конкурсі 16 грудня.

more...

Чисте довкілля – запорука життя та здоров’я мешканців громади

11.12.2019 | 08:48

Саранчуківська ОТГ Бережанського району Тернопільської області взяла участь у конкурсі проектів «Добробут громади», ініційованому ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» і, ставши одним з переможців, виграла грант на суму 100 тис. грн .

Завдяки реалізації проекту «Чисте довкілля – запорука життя та здоров’я мешканців громади», на території Саранчуківської ОТГ встановлено 8 сміттєсортувальних майданчиків з контейнерами для збору паперу, пластику та склотари. Зокрема, 2 з них – на території с.Літятин Бережанського району.

more...

Всеукраїнський тиждень права – масштабний просвітницький проєкт Мін’юсту, який проводиться з нагоди святкування річниці Загальної декларації прав людини

10.12.2019 | 10:30

Картинки по запросу тиждень праваПрава людини - це природні можливості індивіда, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя. Основними правами людини є:

1) можливості людини діяти певним чином або утримуватися від певних дій, спрямованих на задоволення потреб, без яких вона не в змозі нормально існувати і розвиватися;

2) можливості, що обумовлені біологічною сутністю людини, належать їй від народження і не потребують дозволу з боку кого б там не було, у тому числі держави - це природні невідчужувані права;

more...

На захисті прав дітей

10.12.2019 | 09:19

09 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії розглядалося питання про вжиття всіх відповідних заходів щодо збереження життя та здоров’я малолітньої дитини. З даного питання члени комісії прийняли відповідне рішення.

more...

В Бережанському районі здійснюється будівництво 2-ох амбулаторій

09.12.2019 | 16:00

Із 19 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які будуються в Тернопільській області, будівництво двох  амбулаторій здійснюється в Бережанському районі у селах Стриганці та Куряни. Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук,  разом  з директором районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради Віктором Цапком,  побував в с. Куряни та ознайомився з завершальними етапами ремонтних робіт в новозбудованій амбулаторії.

more...

Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді

09.12.2019 | 13:41

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді, на якій обговорювали низку важливих та актуальних питань.

Зокрема, про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; про стан реалізації проєктів, фінансування яких здійснюється із залученням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році; про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації провів розширену нараду

09.12.2019 | 11:53

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчукпровіврозширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорювались питання прозавершення ремонтних робіт в новозбудованих амбулаторіяхзагальної практики сімейної медициниу селах Стриганці та Куряни, про комп’ютеризацію ЦРКЛ, про отримання 5-ти автомобілів швидкої допомоги для м. Бережани та сіл Бережанського району, зокрема: Нараїв, Жуків, Урмань та Волощина, про підготовку заходів з вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

more...

Відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів художніх колективів Бережанщини приурочений дню Збройних Сил України

09.12.2019 | 09:30

06 грудня  в районному будинку культури відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів художніх колективів Бережанщини приурочений дню Збройних Сил України «Ми на сторожі твого щастя, Україно».

Глядачів зустрічав ошатно прибраний зал, а  відеоряд з патріотичною військовою музикою та піснями, який транслювався зі сцени додавав святкового настрою присутнім.

Грандіозне дійство, яке стало своєрідним підсумком мистецького року Бережанського краю, розпочалося маршем «За рідну землю» у виконанні ансамблю духових інструментів Жуківської музичної школи.

more...

На захист рідної землі

09.12.2019 | 08:31

06 грудня  в рамках проведення творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів художніх колективів Бережанщини у Бережанському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «На захист рідної землі». Гармонійним доповненням виставки була презентація і ряду інших локацій.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема